دوای طب سنتی کرونا

شاید جالب باشد بدانید که استفاده از ویتامین سی، سیر، پیاز، مرکبات و غیره تاثیری چشمگیری در پیشگیری از آلوده شدن به ویروس کرونا ندارد، اما شستن و ضد عفونی کردن دست‌ها در طول روز و اجتناب از زدن دست به صورت، چشم و دهان حدود ۶۵ درصد می تواند مانع آلوده شدن و گسترش ویروس ها گردد. همچنین با تقویت سیستم ایمنی بدن به کمک داروهای گیاهی از مهمترین راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا می‌باشد.

ترس ها، استرس ها، ناآرامی ها و بی قراری ها از جمله مشکلات اساسی عموم مردم ما باشد که ریشه در آه و افسوس از گذشته و یا ترس از آینده دارد لذا در طب سنتی ایرانی این موضوع تحت عنوان «اعراض نفسانی» بیان می شود و سریع ترین عاملی است که بر روی تمام مزاج ها تاثیر می گذارد لذا باید حال خوب داشته باشیم تا دچار سوءمزاج و اختلال در کنش های فیزیولوژیک نشویم.

لازم است تا با کمک دواهای سنتی میزان ایمنی بدن را افزایش داد یعنی میزان گلبول سفید در بدن باید به میزان نرمالی افزایش یابد به همین منظور میتوان از ترکیبات شناحته شده در طب سنتی استفاده کرد. شرکت نیاک قرصی تهیه کرده که دارای ترکیبات زیر است:

۱- پادزهر معدنی (نوعی تالک شیست) با مقدار زیادی از ترکیبات آهن و منیزیم.

۲- گل داغستان (کائولن) که مخلوطی از سیلیس و آلومینیوم می باشد.

۳- گل ارمنی که مخلوطی از اکسید آهن و کلسیم می باشد.

تمامی ترکیبات باعث بالا رفتن گلبول سفید در بدن می‌شود و ایمنی بدن را افزایش میدهد. میتوان روزانه سه نوبت و در هر نوبت ۱ تا ۳ عدد از قرص را مصرف کرد و این کار را تا ۳ هفته ادامه داد. توجه کنید که این قرص مخصوص بزرگسالان است و از مصرف آن برای کودکان زیر ۸ سال ممنوع است.

 

قرص پادزهر

خرید آنلاین قرص پادزهر ( افزایش ایمنی بدن)

 

Summary
دوای طب سنتی کرونا
Article Name
دوای طب سنتی کرونا
Description
شستن مداوم دست ها و خواب مناسب به کمک استفاده از دوای سنتی پادزهر می تواند ایمنی بدن را تا حد زیادی افزایش دهد.
Author
Publisher Name
رویش
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه